Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem manuál a ovladače k neznámé desce

Potřeboval bych někde sehnat manuál a ovladače k desce, na které je napsané 60-530SIS1.30-00 a na isa slotu je t530b-s, patice socket 7, int. grafika sis 530, chipset sis 5595, 2xisa, 3xpci, at, atx, 3xdimm, díky za radu

pár měsíců starý příspěvek tu už nemá původního tazatele, který by vyhlížel reakce na jeho dotaz.
spusť si everest / siw / hwinfo32 pokud ti fungují windows, tam se typ desky dočteš.
jestli máš jen desku bez nainstalovaného systému, potřebuješ aspoň nabootovat z diskety s dosovým nssi, vyskytuje se občas na bootovacích cd.
podle výrobce a typu desky už snad ten manuál v jejich sekci support najdeš.