Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy se zvukem - ASUS F5GL

Zdravím,
a doufám v pomoc. Vsechno mi funguje, akorát mám menší problém. Ve správci zařízení mi visí jeden otazník viz obr

http://img71.imageshack.us/img71/7551/spravcecf1.j pg

A pořád ne a ne se toho zbavit, ze začátku jsem to přehlížel, ale teď se mi zřejmě kvůli tomu zadrhává zvuk. Jak když přehrávám video, audio... jedná se o takové záškuby, chrčení ​(trvá to ale třeba jenom 1sec​).

Takže pokud s tím máte někde nějaké zkoušenosti, poraďte jak z toho ven.​) Podle mě jsou na vině ovladače, že to nepracuje jak má. Ale vyzkoušel jsem jich už dost a pořád nic.

Zkuste mi někdo poslat návod jak mám vykoumat ovladače aby vše šlapalo jak má...

No kde asi je chyba, nemas nainstalovane spravne ovladace. Spravne by mohli byt napr. na webe vyrobcu tvojho notebooku. A navyse ten device mas rucne zakazany (cerveny krizik, pravy klik povolit). A nemoze ti ist zvuk ked nemas ovladace zvukovky. P.S. alebo ten device je nejaky modem apod.

P.S. a vseobecne ten zakazany device ti nemoze sposobovat ziadne zaskuby, mas tam aj nejaky iny problem (viry, problem s inymi ovladacmi, apod)

Já už si taky myslím, že to nebude tím... spíš už to bude přeovladačováno. Zkusím formát hdd a nainstaluju nový Win. Doufám že to nebude zlobit znova ;-)

Jinak děkuji všem za pomoc, kdyby se zase vyskytl problém ozvu se 8-)