Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stažení wmv ve firefox

Zdravím,
prosím o radu jak nastavit FF, aby se po kliknutí na odkaz s wmv videem objevil dialog "Otevírání video.wmv" viz příloha.

V Možnostech mám na záložce Aplikace nastaveno vždy se dotázat a přesto se po kliknutí na odkaz otevře do nového tabu.

Vím, že jde Uložit odkaz jako ...

Mám FF 305 na XP Home a tam je menu trošku jiné. Viz příloha. Pro wma mám nastaveno Vždy se dotázat a přesto se to po kliknutí otevírá do nového tabu. Přesněji, otevře se nový tab a nic dalšího se neděje.

Pozn.
V příloze jsem jen navíc vyvolal obdobné menu pro změnu akce. Jinak tam je nastaveno Vždy se dotáza