Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladače ke grafické kartě

Zdravim všechny. Mám jeden problém.Do teď jsem používal Windovs Vista Ultimate a všechno s grafikou bylo v pořádku.Teď jsem se vrátil k Windovs XP Home a má problém s ovladači ke grafické kartě ATI HD 3870. Po nanstalování operačního systému pc normálně naběhne,ale když nainstaluju ovladače ke grafice tak mi naběhne pouze startovací stránka Windovs akdyž se má systém zapnout tak mi vypne obrazovka,ale pc běží dál. Musim do nouzovýho režimu odinstalovat ovldače ke jartě a pc zas normálně naběhne. Zkoušel všechny možné ovladače od nejnovějších,potom ty co jsem dostal ke kartě a zkoušel jsem i Omega drivers.Pořád to stejný. Základní deska je Asus P5KC,2Gb ram,procesor Intel E6750 a zdroj Fortron Bluestorm 500w.Prosim o radu

Jirko dík..právě s hrůzou zjišťuji, že jsem stahoval ovladače sice v češtině, ale na 32 bit verzi..Já myslím, že moje ovladače jsou ty anglické nahoře..a v tom bude asi pes zakopaný..Moc tomu nehovím..taky jsem na stránkách MSI našel 2600xt..ale dost verzí..teď nevím, která je moje..A další chyba..objevil jsem drivery na základní desku..a bylo jich dost..člověk když je zbrklej, tak nainstalí kraviny a pak se divý..Doma nemůže choť pochopit, že to je všechno dlouhé..Zatím čau