Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista - přístup do složky User

Zdravím.
Jedná se o Windows Vista připojené v doméně s 2003 server.

Uživatel se poprvé přihlásí na PC s doménovým účtem bez administrátorského oprávnění. Tím se založí profil a také se ve složce Users vytvoří složka s názvem přihlášeného uživatele.

Potřebuji do této složky nakopírovat věci ze starého PC s XP Prof. Přihlásím se následně pod administrátorským účtem a do složky uživatele se nedostanu. Přidám na této složce uživatele práva full control pro domain admins včetně rozšíření na všechny podložky. Do složky uživatele se sice jako administrátor dostanu, mohu tam založit novou podsložku (vždy s potvrzením, že jsem administrátor), ale už do ní nic nenakopíruji i když opět potvrdím, že jsem administrátor. Nemám pro to práva.

Převezmu tedy vlastnictví na svůj účet, ale situace je stejná. Opět do té vytvořené složky nic nenakopíruji.

Poradíte mi někdo, jak z toho ven abych měl jako administrátor možnost mu tam ty jeho soubory nakopírovat?

doplnění: situace je stejná i když přidám svůj účet do uživatelských účtů s právem administrátora.

Při nastavování práv jsi zvolil?

"Přepsat všechna stávající zděditelná oprávnění podřízených objektů zděditelným oprávněním tohoto objektu"

Jestli chceš více (je to na několik výměn informací), piš ICQ nebo pošta. Taky mi to někdy blbne, ale většinou to nakonec dotáhnu do zdárného konce.