Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Partion

Ahoj mám licenci Vist ale nedaří se mi rozjet partion co mám v PC. Mohu tedy použít můj CDd key i na systém stáhnutý někde z netu?? Mám namysli stejný produkt.. (Vista Bussines)

Bude lepší sehnat recovery DVD. Jestli je to Acer ( typ NB/PC jsi nenapsal), ten má svůj MBR, který může být poškozený a proto nejde Alt+F12, viz.: http://www.roundtripsolutions.com/blog/2007/10/18/ 300/acer-disk-to-disk-d2d-recovery-broken/
Na otázku " Mám NB xy1224 a nejde mi spustit/je poškozený/nejde odvirovat OS Win XP/Vista/? podle návodu je možnost recovery ze skrytého oddílu na disku, což se ale nedaří a projevuje se to tím, že..." se odpovídá daleko lépe

Jestlipak vy nemyslíte partition s instalačkou systému od výrobce?
Rozjet by se měl sám o sobě. Pokud tomu tak není, tak je někde chyba.
1) vrtal jste (nebo někdo) do toho a pokazil to :)
2) Od výrobce je to špatné (malá pravděpodobnost)

No a pokud nevíte co s tím, tak požádejte někoho zdatnějšího, ať zkontroluje, zda-li tam ta partice vůbec je a pokud je nastavená jako Active.

Paráda diíky moc.. Hlavně tobě Nononot Problém je v systému souborů. NTFS a FAT32.Po koupi jsem tam hned hodil XP a v tom byl ten zakopaný pes.Pač ty Visty fakt nechci,ale teď nemám na vybranou. Jinak je to opravdu Acer.Mám ho na kancelářskou práci tak se moc nedivte že zrovna Acer...