Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí disk se nezobrazuje

Po reinstalaci WIN XP prof. není vidět v Tento počitač, Salamandru a dalších externí disk. Vidět je jen TotalCmd. Ve Správě počitače/Správa disků je externí disk s písmenkem E: v pořádku. Poraďte prosím, jak chybu opravit.

Píšeš po " reinstalaci ". Myslím že tam je problém. Možností prečo sa ti nezobrazujú je viac, systémove politiky, prístupove práva, Ak zaznamy v registroch nie sú správne potom sa dejú prapodivné veci.

Ak si mal posekané registre, " reinstalácia " ti ich neopravila.

Urob to čo robía asi všetci. Inštaluj Windows úplne nanovo a zabudni na voľbu ktorú ponúka inštalátor, že "opraviť". Považuj to za reklamu. Táto voľba je dobrá asi len na to, že dostať sa do systému k svojím dátam a zálohovať ich. Proste ako lepší núdzový režim. Ale systém je narušený, nestabilný.

Spusť inštalátor znovu.