Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde zvuk na hre pod dosboxom.

Dosbox som vcera pouzil 1x. Zacnelo sa mi totizto a chcel som si zahrat moju kedys oblubenu hru Silent Hunter. Hra ide v pohode, ale bez zvuku, co znacne znizuje zazitok z tejto na tu dobu vybornej hry. Skusal som nastavit zvuk v hre cez setsound.exe a sound.exe a tam mi program detekuje zvukovku ako ok. Bohuzial napriek tomu, zvuk nejde. Skusal som SB compatibile aj SB16 compatibile, kedze toto nastavenie som nasiel v konfigu dosboxu. Vsetko sa tvari ok, ale zvuk nejde;o(.

Som odhaleny:o(. Hru som stiahol cez torenty, pretoze je velmi stara a neda sa nikde zohnat. Aj na torentoch som musel asi 4 dni cakat kym sa nasiel niekto kto ju mal a to ma pritom 11MB.
Ine hry nehram, nemam moc na to cas aj na SH som si spomenul len nahodou a popadla ma nostalgia.
Edit: Podla odkazu, co si mi dal to vyzera, ze hra ja ozaj osekana...ma len 24MB po rozbaleni a chybaju tam speech napr, takze to mam bez zvuku;o(

bestoldgames poznam ale moj silnet hunter tam nie je a momentalne po nicom inom netuzim...mozno sa tajne zase vratim na torrenty (akoze som nic nepovedal) a mozno ma to po case prejde.
Nechapem inak preco taketo stare 10 rocne kusky nie su uvolnovane automaticky.