Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem download a upload

potreboval by som radu ze aky budem mat max download a upload ked mam 8 Mb net a ci to zavisi aj od routera,ten moj je len 54 mb/s.niekde som cital ze s tych 8 Mb je poskytovane len nejake percenta...chcel by som si zvysit download a upload a neviem ako...dakujem

A tebe sa zda ze 54Mb/s je menej ako 8Mb/s? Lebo nejak nechapem tu uvahu ze mam "len" 54Mbps router :-)
Tych 54Mbps sa vztahuje na wifi stranu, a nie na stranu providera. Na strane providera budes mat tolko kolko si zaplatis (upload a download je uvedeny tam, kde si to pripojenie kupujes) resp. obmedzene to je aj tym ze kolko sa da na tej linke preniest od/k providerovi (zaisi od technickych moznosti dratu ktory ti ide do domu, od vzdialenosti od nejakeho bodu providera atd).