Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čím editovat HTML ve Windows mobile 5?

Ahoj,
potřeboval jsem se kouknout v HPíkovi (HP iPAQ hw6915) na zdroják jednoho souboru co tam mám na kartě a případně ho upravit a já tam vlastně nic na html nemám. Notepad tam není, Word to také neotevře (nebo spíše nevidí).
Nepotřebuji dělat stránky v PDA, ale občas něco změnit, či mrknout na ten kód.
Doporučte něco - jediná podmínka je free.
Dík

Předpokládám, že "stolní" i Pocket PC verze TC má klávesové zkratky stejné:
F1 Help
F2 Reread source window
F3 List files
F4 Edit files
F5 Copy files
F6 Rename or move files
F7 Create directory
F8 Delete files
F9 Activate menu above source window (left or right)
F10 Activate left menu or deactivate menu