Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moc divné v externim disku

Čus včem je problém?Mužu ve škole kopirovat soubory do komplu ale do mého disku to nechce dat že prej nemam oprávnění přístup je problem v Omezeni uživatele?Nebo to jde ňejak očůrat?Brachovi ale tohle problem nedělá skusim se ho v sobotu zeptat.Jinak bych chtěl vědět vaše názory

Ok takze na 3slova z mojho prispevku si uz odpovedal, este ostava z toho mojho prispevku toto:

A co konkretne je ten "tvoj disk"? Skusal si uz v tento pocitac nad tym tvojim diskom zmacknut pravy klik - zabezpecenie, a nastavit si prava? Alebo ak je to USB stick tak sformatovat na FAT32 tam nie su ziadne prava.

Az si na to odpovies resp. vsimnes si vyznacene slova tak pochopis ako to zmenit na FAT. Ked je to harddisk tak tam ziadne FAT nedavaj (FAT32 nevie subory vacsie ako 4GB).

obrazky sa uz daju davat priamo na poradnu nemusis pouzivat imageshack ktory kazdu chvilu nefunguje.

Nic z toho, to nie je nastavovanie zabezpecenia. Nastavenie zabezpecenia by bolo na extra zalozke. Nastav si to pod spravcovskym uctom na WinXP Pro, ktore asi mate v skole.
P.S. Alebo v skole cely disk naformatuj potom ti tam urcite pojde aj zapisovat.