Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy u repra

dobry den.mam takovy problem na Pc...jeden reprak me jede vic nez ten druhej...v ovladacu co puzuvam na music to mam dobre nastaveny....nevite kde muze byt problem??...kdyztak pisnite,...jede to tak jakoze ten jeden jede jakoze na pl a ted druhe minimalne...ze to skoro neslisim...a kdyz prehodim konektor tak ten druhe jede v klidu a ten prvni zaz jede potichu..tak kdyz tak se ot¨zvyte....diky moc...predem...:-)

Clovece z toho tvojho popisu by bol zblbnuty aj Napoleon
Napis jasne
a) co mas za repro (znacka, typ)?
b) jake konektory (odkial vediu, jak vyzeraju) mas strcene kam (kazdy jeden popisat kam presne si strcil)?
c) pisal si ze ked nieco "prehodis" tak to ide naopak, co prehadzujes a kam?

Ked mas len stereo repro tak sa to strka do zeleneho "kolecka", resp. do toho ktory je v navode ku zvukovke/zakl.doske oznaceny ako line-out

Sak pise ze to prehodil, len sa z toho neda pochopit ze ktory hral pred vymenou, a ktory hral po vymene :-)

u toho subwoofru.....otocim ty konektory...tak jede lee a ne prave...a kdyz to otocim tak naopak....

z toho usudzujem ze je vadny reproduktor (cievka v reproduktore alebo membrana roztrhnuta apod)

tak ještě jednou a naposledy:
Odpoj oba repráky
vem jeden a zkus ho postupně v obou dírách co jsi ty repráky vytáhl
Totéž udělej i s tím druhým.
Jestli zjistíš že na jedné a té stejné díře jedou oba repráky, je v čudu zesilovač
Jestli zjistíš, že jeden z těch dvou reproduktorů jede na obo výstupech a druhý né, je vadný reproduktor nebo šňůra k němu
A udělj to tak jak je to tady napsaný a nešpškuluj vo tom
Napiš srozumitelně a postupně jak se to chová

popisuje se to takto .
vzal jsem jeden reproduktor, trčil ho do výstuu pro pravý ..hraje/nehraje, strčil jsem ho do výstupu pro levý ...hraje/ nehraje
Vzal jsem duhý reprodukrotr strčil do pravý ...hraje/nehraje
strčil do levý ..hraje / nehraje
co je na tom to posat???
no dvěma slovama to nejde to je jesný

ked v tom je porucha tak s tym ty neurobis nic.
Snazime sa zistit v com konkretne je porucha ale s tebou to zistit nie je mozne. Keby bola len v kabli tak sikovny clovek s pajkovackou (nie ty) by to vedel spravit. Ked je vadny zosilovac tak jedine kupit nove repro. A uz nekupovat redstar ani genius ani ziadne podobne cinske noname.