Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vga a 1080p?

Dobrý den,
už delší dobu chci využít svojí televizi(1080p, vstupy-HDMI, DVI, RGB, SCART,S-Video, component, VGA) na plno a zjistil jsem, že nejlevnější alternativou by bylo propojení pomocí kabelu, nikoliv koupení dražšího blue-ray přehrávače. Proto se vás ptám, jak nejlépe využít vga výstup na mém notebooku (s grafickou kartou ATI radeon hd3200) vga je to jediné co mi poskytuje na výstup, abych dosáhl co nejkvalitnějšího výsledku. Pujde z vga výstupu přenést HD obraz filmu? Nebo jediné co půjde je, že prostě propojim jenom vga a tudíž nedosáhnu té vysoké kvality?
Děkuji předem.
Patrik Joza

To zavisi aj od toho ci tvoja grafika v NB take rozlisenie zvlada.
Vseobecne je to mozne mat take rozlisenie aj cez VGA, je to ale analogovy prenos takze kvalitativne (ostrost hran, vernost farieb, pripadne rusenia a odrazy kvoli nahouby kabelu) to nie je tak isto kvalitne ako digitalny prenos. Tiez dlzka kabla sa prejavuje viac. Ale da sa to pouzit.

Len nejak nechapem - ty mas blueray mechaniku v notebooku? Ze odkial chces dostat ten HD obsah do notebooku.