Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrý monitor, poradíte?

Zdravím, potřeboval bych nějaké rady, jaký koupit monitor? Chtěl bych LCD 22" nejspíš širokoúhlý s menší dobou odezvy (nejlépe 2ms) a stat. kontrastem 1000:1.

Můj tip je: Samsung T220
Preferované značky: Samsung, Philips, ale nevadí mi ani jiné

Chtěl bych na něm hrát hry v největším rozlišením (sestavu na to mám) a sledovat filmy (nejsem žádný expert - prostě normální divák ;-))

A cenu bych si představoval tak do 6000 Kč max.
Díky moc předem.

Mám pár dní Philips Brilliance 220CW9FB , a zatiaľ spokojnosť , snáď len to "Piano Black" , čierna lesklá , každú šmuhu na tom vidieť ale inak je perfektný , i parametre pohodové.Pred tým som vrátil 2 ks! Samsungy 2043NW , chybné kusy.:-)