Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SuperAntiSpyware detekuje jako problém vb6de.dll

Jsem z toho nejak mimo.
SuperAntiSpyware hlásí průšvih u souboru C:\Windows\sytsem32\vb6de.dll. Budiž.
Na fóru SAS se mj. diskutuje o možném falešném poplachu.
SAS se zatím vyjádřil ve smyslu "We are looking into it.".
Na nodevice.com je inkriminovaný soubor ke stažení a má 125 712 B.
Muj infikovaný (?) original ma 26 696 B.
Tak jsem jsem se podival na jiny PC a tam dokonce vubec neni.
Mate nekdo zkusenost, jsem z toho "volaky zmäteny"
Dekuji vam. Zajic

vb6cosi.dll a vc6cosi.dll atd su subory z microsoft redistribuable package (pre visual basic, visual c, apod), pouzivaju to aplikacie (ktore to nevies, VB pouziva spravidla ta ktrora vyzera najsrackovejsie :-) Tak si tu aplikaciu skus ci ide.
Original urcite cisty by sa mal nachadzat aj v nejakom tom Visual Basic (alebo Visual Studio) 6.0 redistribuable package apod, skus pohladat na microsoft.com, mozes to preinstalovat potom budes mat 100% original subor.