Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s rychlostí Internetu

Ahoj všem.Chci se zeptat,jak je možné,že 8Mbit internet stahuje pomaleji než 3Mbit?Ségra má od UPC 8Mbit a stahuje jí to kolem 30kB/s a já mám bezdrátový 3Mbit a stahuje mi kolem 300kB/s.Vysvětlí mi to někdo prosím?
Změna předmětu, původně: INTERNET (mif)

Zavisi to od toho odkial sa stahuje, jak/cim sa stahuje, kedy sa stahuje, atd. Servery na internete nefunguju len vyhradne pre teba ale dodavaju data aj milionom inym ludom. Hadaj ci by tym milionom ludom stihal nejaky server dodavat naraz kazdemu 8Mbit/s.

A zavisi to aj od toho ci sa mysli 300 kBytov/s alebo 300 kbitov/s. To je totiz 8x menej.