Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr sluchátek k noťasu

Zdravím,
Jelikož jste mi tady vždycky dobře poradili,mám dotaz.Potřebuji si koupit sluchátka k notebooku.Nechci být rušena okolím a ani nechci okolí rušit.Podmínku mám - bezdrátová a pokud by byl součástí mikrofon jenom dobře a konstrukčně - záhlavní.Chtěla bych s nimi poslouchat hudbu,telefonovat a na sledování filmů.Spíš preferuju ohledně pohodlí sluchadla na uši než pecky,ale není to podmínka.Výhodou by bylo i použití na MP3 ,ale není to nutné,jen jakýsi bonus.Nejsem nějak náročná,nepotřebuji je za 5000,-to je pro mne zbytečné,spíše kolem 1000-1500,-Kč,ale neměli by šumět.Máte někdo zkušenosti? Děkuji za odpovědi.

Mas docela specificke pozadavky (hlavne ten zahlavni most). Kdyby to melo byt pro me, sel bych do Creative HS-1200 (ale maji klasicky most). Slovo "Fun Beat" zni sice skarede ;-), ale nejsou to vubec spatna sluchatka (uz jsem mel tu cest), akorat prd vydrzi baterka. Cokoliv od Genius mi do baraku nesmi.

mif - díky ,pořádná odpověď z toho tady (krom fuenteho,který to myslel dobře).A ten záhlavní most :))to je jen návrh ,není podmínka,no ale už se vidim,jak na zahradě lítám se sluchátkama ala ,,OTÍK":-):-D .

Chtěla bych trošku kvalitnější,ale na značce mi tolik nezáleží,kolikrát i sra....značka může mít dobrý výrobek ne?Je to sice vyjímečné,ale nelze vše rozlišovat dle značky a ne vše, co je značka je kvalitní a naopak,ale toto je napsáno spíš pro 2laak.

mife,proč ta averze na Genius?Sem měla kdysi myš a to je už dobrejch 10 let a fachčila by do teď.Záleží asi co od toho člověk očekává no.Koukala jsem na ty Creative HS 1200,ale nejsou bezdrátová.Ono s touto technologií moc na výběr není,holt neberu všechno co se nabízí.Z těch 3 mnou navrhovaných bys bral která?A děkuji za čas.:-)

Já právě kdysi o bezdrátech taky uvažoval (nakonec jsem skočil v úplně jiné zvukové kategorii :) ) a jedná z hlavních věcí od kterých mě to odradilo byla, že se dost psalo o šumu. Ale sám potvrdit nemůžu, zkus se poptat třeba tady: Sluchatka.html
Ber to s rezervou, je tam dost hifistů, ale poradí tam dobře (je to přece jen specializované audio-fórum)...