Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s firmware

dobry den,potřeboval bych poradit se závažnou věcí.při upgrade firmware do mp3 creative zen se mě vypnulo pc takže se fm. nedoinstaloval a ted tam asi není žádný!Počítač ho nepozn�,mp3 nereaguje na nic.Jak tam mám ten firmware teď dostat?Prosím poraďte.Díky.

Pri jakemkoliv upgrade firmware existuje riziko, ze se operace nedokonci. Ve vetsine pripadu pak nejsi schpny s tim dal vlastnimi silami neco udelat a musis do servisu. V mensim poctu pripadu pak takove zarizeni muzes rovnou zahodit, protoze oprava by byla drazsi nez porizeni noveho.