Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rušivý zvuk při surfování po netu.

Mám problémy se zvukem. Při surfování po netu, se po určité době z ničeho nic začne z reproduktorů ozývat velice rušivý "skřípavý" zvuk (něco jako zvukový záznam pro 8-bitové počítače:-), který po zavření prohlížeče přestane. Stává se to poměrně často. Nevíte někdo, čím to může být? Dík.

Neuveriteľné. Toto som ešte nepočul. Nenainštaloval ? ti niekto nejakú utilitku ktorá ťa má odohnať od PC po istom čase... ?? Aby si toľko do toho nezíral a radšej sa venoval niečomu - niekomu inému ????