Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nechce naskočit natabook:-(

Ahoj včera jsem rozdělal notas do šroubku,opravoval jsem napájecí kontakt.Když jsem ho složil tak už nešel nahodit:-(nabíjet nabíjí ale nejde spustit....Nejsem znalec,nevíte co se mohlo stát?Děkuji mockrát za radu.
Jo je to acer travelmate4600

Udělej to jak píše Kurt, jinak předpokládám, že jsi antistatickou podložku ani antistatický náramek při rozebírání nepoužíval. Pro příště - před i při prácí s notebookem nebo jakýmkoliv HW se každých 5 minut dotýkám radiátoru, abych se "uzemnil", beru si na to jenom polyesterové oblečení, žádné svetry apod. Rozebírání notebooků taky není pro ty, co s tím nemají nějaké zkušenosti. Já osobně bych se do rozebírání notebooku nepustil...

Ne amatér, nezkušený. Pokud žádná z výe uvedených rad nepomohla, jedině servis. Kdyby to byl stolní PC, připadalo by v úvahu si od kamarádů vypůjčit jiné komponenty a postupně vyřazovat. Tady to zřejmě odneska základní deska a s tím v domácích podmínkách nic neuděláš resp. ani bys ji nedokázal vyměnit, ale to asi i tady málokdo. Pokud to bylo v záruce, rozebráním jsi asi přišel o záruku, pak jedině placený servis, ale ta základní deska a výmena nebude levná záležitost (pod 8 tisíc bych to netipoval), možná by bylo lepší koupit nový notebook a popř. pomocí redukce překopírovat data.