Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nespustim NFS:Underground Medal of honour:airborne deer hunter....

netusim v cem je zakopany pes...naistaluju tyhle hry ale vzdy to dopadne stejne...kdyz je chci spustit tak nabehne logo a pak hryz a aplikace se ukonci....netusim proc....medal of honour jsem uz nekolikrat na svem notebooku mel a nikdy nedelal problemy....uvazoval jsem jestli mi nechyby nejaky kodek na prehravani spoustecich animaci nebo tak neco...poradte prosim...(bezproblemu hraju hry jako crysis , crysis warhead, cod4, cod 5 jse taky hral, stalker shadow of chernobyl a zadnej problem...jen tyto...)

notebook asus F3KA
win xp pro sp2
2gh
2gb ram
512mb HD 2600

Už jsem viděl případ že nainstalovaný kodek pack způsobil že při puštění hry zůstala černá obrazovka /a kodec pack na pozadí-ve windows-nebylo to vidět vyplivl nějakou hlášku/ viděl jsem to pak ještě jednou a to zas na pozadí psalo že ten kodek je shareware a expirovaný. Zkus kodeky cos tam nahrál odinstalovat.

Zkusil bych nahrát nový ovladač na grafiku, měl bys ji najít na stránce výrobce ntb. ATI na to se*e.

Já sem třeba před 14dny zjistil že mi na mém "víkendovém" PC nejde spustit na Halflife 2 a mám jisté podezření....

Já myslel že za to může ati karta 3470+ ovladače 8.12 ale když jsem to teď po 14dnech spustil tak se stáhla aktualizace hry a už to jede. Ještě že jsem nezačal čenžovat grafiky:-)