Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejdou sluchátka

Dobrý den mám takový dotaz. Nevíte proč mi nejdou připojit sluchátka? Zkoušel jsem 3 různé značky, připojil jsem je jak přímo do otvoru pro sluchátka, tak do otvoru místo beden. A pořád nic.
Díky za pomoc.

No repráky mi dou a mikrofon asi taky podle kamaráda ale ne sluchátka (mam sluchátka s mikrofonem) to nechápu nebo to bude webkamerou ze si myslel ze mi jdou protoze funguje i jako mikrofon.Nevím co s tím Realtek HD mám a předtím než se mi rozbil počítač tak jsem je zprovoznil přez něj.