Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde intalace windowsu

ahoj podelal se notebook nejdříve při zapnutí je jen bootovací obrazovka jak se načítá win ale potom je jen černá obrazovka.
když jsem to chtěl přeinstalovat tak me to nejde.dojde to az k vyhledání předchozího windows pak se to sekne nejde stim nic dělat a asi po 5 minutách vyskočí toto okno
[vada.JPG]

co stím jde dělat děkuji všem za ochotu

Inštalátor ti to vypísal: chybná informácia o oddieli na disku.

Príčinou može byť chybný disk alebo len chybný zápis v oblasti MBR.

Spusť inštalátor znovu a keď ti dáva voľbu kam inštalovať, zvoľ si novú a odstrániť predchádzajúcu inštaláciu. Odstráň povodný oddiel, nanovo ho naformátuj.
Ak sa to nebude dať, potom je disk chybný. Ešte sa môžeš pokúsiť " opraviť " disk premapovaním chybných sektorov pomocou utility od výrobcu alebo iným na tvoj disk použiteľným diskovým nástrojom. No mám dojem že na to by si si musel niekoho zavolať.