Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace WinXP a SP 1-3

dobry den mam ntb ibm thingpad t43 a jsou na nem winxp sp 3 zespodu je nalepeny stitek s licencnim klicem, dozvedel jsem se, ze kazdy sp ma jinou radu klicu, jak zjistim, na ktery sp je ten co mam? a dal, poterboval bych ty win preinstalovat, k ntb sem ale zadny cd nedostal ale doma mam instalacky na win xp ale se sp 2 a ty uz mam zaregistrvane na stolnim pc, pod svym jinym klicem, je mozne je sem nainstalovat stahnout sp 3 a zaregistrovat klicem zespod ntb ktery pravdepodobne bude pro SP 3 ? zustanou ty winy na druhem pc normalne funkcni?
sou to takove blbe otazky ale prosim vas vsechny o odpoved diky
instalacky jsou legalni a na ntb to potrebuju preinstalovat kvuli "zabordeleni" celyho systemu a udelani backup file pres RaR
diky vsem
Změna kategorie, původně: Software. To je opravdu tak náročné zjistit, že Windows jsou operační systém? (karel)

samotný servicepack toto neřeší, po jeho doinstalaci přece windows nemusíš znovu aktivovat.
šlo o počet prodaných windows xp, microsoftům prostě časem došel počet kombinací.
proto se od později prodávaných verzí xp s sp2 (označených tuším sp2c) a pochopitelně už těch s sp3 používala jiná řada product key.
čili tvůj product key by měl odpovídat tvým xp. k ntb se z cenových důvodů instalačka windows nedodává už léta - dostaneš buď recovery médium se systémem a s ovladači, nebo jsou častěji windows nahrány ve skrytém oddílu na disku - jak se k ní dostat je to popsáno v manuálu ke tvému ntb.

Jenomze on mel pravdu. Cislo z WXP+SP3 ti skutecne nemusi pasovat na starsi verzi WXP+SP2 (nebo SP1 - pripadne bez SP).
Ty ciselne rady jsou pravda, sam jsem uz na to narazil...novejsi radu totiz neznaji ty starsi instalacky, a budou rvat, ze je to neplatne cislo..!
Uz se to tu i resilo, zkusim to najit...

edit: aha, on uz to tu i l.brtnik psal...