Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s HDD

Čau lidičky, pokouším se postavit pc z různých starých krámů a zajímaloby mě jestliby sli nainstalovat windows xp na dva hdd?
A ještě jestli jde bez operačního systému převést hdd z fat32 na NTFS?-

Můžeš mít WinXP dvakrát na jednom PC (na dvou discích), ale musíš vědět, co děláš. Obvykle se ti povede situace, kdy z prvního disku bootuješ a vybereš si, zda se spustí WinXP z prvního či druhýho HDD.

Stejně tě ale zmate/poplete/vyděsí změna písmen disků, jakmile nabootuješ do toho druhýho.

Z FAT32 na NTFS převedeš příkazem Convert, bez operačního systému to nepůjde, leda nabootovat z CD.

Pavel