Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Dobrý den. Mám problém s grafickou kartou . Mám dva roky starý PC a v něm Gygabite Radeon 1650pro . Nikdy se mi nepřehřívala až doteď. Není vůbec taktovaná ale i přes to se přehřívá a padá mi kvůli tomu i systém. Myslel jsem si poprvé že mám vadný softwér přeinstaloval jsem si grafické ovladače a to vůbec nepomohlo poté celý systém ale pořád se to přehřívá a padá. Nedovede mi někdo poradit jak na to.. ? Předem díky.

Jo to jsem taky dělal dokonce jsem měl i vyndanou grafickou kartu. A je čistá. Namá aktivní chlazení jenom kvalitní pasivní ať nedělá hluk. No a stejnak se přehřívá dokonce i když mám jen puštěný PC bez jakychkoli jiných programů puštěných v OS.

Noo v předu na LCD to mělo 60 stupňů ale když jsem si na ni sáhnul měla určiťě víc. Vždy mi to pípá jak kráva a proto jsem nakonec vyndal ten drát co vede od LCD ať to aspoň nepípá když nic. Jinak co by to asi bylo když se mi vypíná monitor a pak to spadne. Někdy se na monitoru objeví hláška "MIMO ROZSAH!".