Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde nainstalovat .net Framework 3/3.5

Dobrý den, mám problém s .net frameworkem na XP SP3. Verze 1.1 a 2 jde nainstalovat naprosto bez problému ale u verze 3 a 3.5 si to vždycky stáhne data, nebo se to jenom spustí když použiju celý instalační balík, instalace dojede do třetiny a pak to naíše že instalace se nezdařila a jestli chci informovat společnost MIcrosoft. Zkusil jsem spoustu různých instalačních souborů, všechny verze jsem odinstaloval a znovu nainstaloval a pořád to samé, dokonce jsem vyčistil všechny verze jakousi .Net cleanup utilitou nebo tak nějak se to jmenovalo a pořád to samé. Ve zprávě o chybách mi to napíše error 1603. Prosím o radu někoho kdo měl tento problém nebo kdo aspoň tuší co by za ním mohlo být. Díky

jo, právě na to koukám
"Instalační program vyžaduje 595 MB volného místa v systémové jednotce, k dispozici je však pouze 457 MB."
Na C:\ je 1,32 GB (oddíl se systémem) na D:\ zas 1,18 GB tak nechápu kde to chce místo...

1.32GB je pre WinXP velmi malo miesta, podla mna budes musiet z C:\ nieco zmazat. Pocas instalovania je urcite v Temp-e aj rozbaleny cely instalator atd. takze toho miesta moze byt fakt malo.
Skontroluj kde mozes uvolnit miesto z C:, napr. vymazat body obnovenia (start- programy - atd - nastroj obnovenia systemu), vycistit Temp zlozku (documents and settings\meno\local settings\temp)

Odporucam na C: mat aspon 5G volne (napr. aj kvoli swapu atd) ked s tym chces normalne pracovat

Jo tak to jede! :D hrabu se s tim už asi měsíc a půl a nemoh sem najít žádný řešení, ale pomohlo když sem uvolnil dost místa na C:\ (konkrétně 2,25GB) a nainstalovalo se to bez sebemenšího problému. Fakt díky, zachránil si mi život ;)