Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tak tuhle definici jsem znal jenom z poloviny

Otázka: Čo je globalizácia?

Odpoveď: Smrť lady Diany.

Otázka: Na základe čoho ste tak usúdili?

Odpoveď: Anglická princezná so svojím egyptským priateľom havarovala vo francúzskom tuneli, na nemeckom aute, v ktorom bručal holandský motor, ktorý šoféroval belgičan, ktorý slopal škótsku whisky a ktorého prenasledoval taliansky paparazzi na japonskej motorke. Následne sa ich snažil zachrániť americký doktor indickými liekmi a toto všetko poslali tebe, Čechovi, ktorý si oblečený v čínskych šatách a čumíš do taiwanského monitoru. A navyše si to čítaš vo slovenčine!

loading...

na zdraví
to znamená,že byla návštěva občerstvovacího zařízení, s heslem - ožereme mě?
A co rána? - jsou chmurný?
Promiň, že vyzvídám, ale není nad to, když člověk slyší, nebo čte, o cizím lidským neštěstí - bože to je kajf.

žádný ožereme se, lehce sem popil a protože pivo uspává a nebylo s kým kecat šel jsem domů.
Ráno v pohodě, vstal jsem ve dvanáct šel do kuchyně odebral dva řízky a měl sem fajn neděli.

Jakákoliv droga(částečně i alkohol) se mi prostě jednoduše hnusí, fuj, ne, blé. Kouř z cigaret to nemůžu dejchat, raději popojdu o kousek dál, natož ještě mariánku apod. Sice se mi ve třídě smějou, že s nima nikdy nezajdu "na cígo" (někteří v klidu vykouří krabičku za 2 dny, sází se o kartony cigaret apod.), ale kouření zdraví škodí, takže kdo ví, co budou mít za problémy...

Nejsi jedinej, kdo nestrčil do huby ten sajrajt.
Ale asi je jiná doba. Za mě na základní škole nekouřil skoro nikdo (kromě učitelů) a na střední ani ne půlka. A na střední se člověk dostane do kolektivu s (většinou) adekvátní inteligencí, kde není ve třídě směs inteligence a poloidiotismu.

Jj, na základce si pamatuju, že v devítce kouřilo jen pár "frajerů", na střední to byla taky spíš výjimka...
Jenže dneska je to asi IN, vypadat namachrovaně, natáčet si jak hážu po učiteli odpadkový koš a bafat jednu za druhou. Všeho dočasu Prasáku, za pár let chlapci budou mít problémy s plícemi a slečinky co chodí v -5 v bokovkách a s odhaleným pupkem budou stát frontu na gynekologii a urologii..

Mno, na stredni jsem si ten "sajrajt" strcil do papule poprve. Sok z toho, ze na odborne predmety neexistuji ucebnice a studujes z vysokoskolskych skript (VS vzdelani s maturitou) zpusobil nevratnou zmenu mentalne-pocitovych funkci CNS, ktera pretrvala do dnesni doby. Sajrajt aplikuju pet az sestkrat denne (kusy, nikolivek baliky) a muzu prohlasit, ze mi to chutna. V putyce ovsem krabka padne (spiritus evokuje zvireci pudy). V ramci "poznavani sveta" (tohoto i onoho) jsem zkusil i ponekud silnejsi zkvaseniny, ale za myokard me nechytity.

Nikomu to neupírám. Jen jsem dospěl do věku, kdy jsou mi názory ostatních na mě u prdele. Takže teď to vidím z druhé strany barikády, než před deseti - patnácti lety. Přijde mi směšná ta nekonečná snaha "být king" před ostatníma za každou cenu, vypadat "drsně".
Tak, duševně jsem se vyzvracel, je mi líp.

chlapi, to jste nikdo neviděl film "Vesničko má středisková"?
Jak pravil pan doktor Hrušínský - tělo má jít do hrobu zhuntovaný.
A umírat s pocitem, že mně budou známý, příbuzný, a sousedé pomlouvat způsobem - von ten vůl umřel naprosto zdravej - no fuj.
Ale konec srandiček - velice si vážím těch, kteří odolají svodům být "in".
Sice hulím jako fabrika, a až pod ty kytky půjdu, tak hodně lidí z tabákového průmyslu ztratí práci, ale že bych na to byl hrdej, tak to ne.

Sice hulím jako fabrika, a až pod ty kytky půjdu, tak hodně lidí z tabákového průmyslu ztratí práci

Taky jsem kouřil a tohle si říkal. Když mě z kouření sklátil infarkt a řekli, že když kouřit tak za rok znova a bez záruky dalšího pobytu na Zemi, tak to se hodně rychle přehodnocují předsevzetí. Chce se ti kouřit příšerně, první tři měsíce jsou peklo a mučírna. Když jdeš kolem hospody, lačně nasáváš každou molekulu kouře, nádherná vůně cigaret tě láká, do trafiky tě vedou nohy samy. Ale ta zubatá, co ti mává kosou nad hlavou, je sakra silný argument vydržet nekouřit.