Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Downgrade z Vista Biz na XP Pro. Jak na to?

Dobrý den,
prosím tímto o odpověď na možná triviální dotaz.
Pořídil jsem do firmy pár notebooků s licencí OS Win Vista Business s možností downgrade na Win XP Pro.
Na každém NTB je štítek s licencí pro Visty.
Do Visty ještě jít nechceme, tak hlavně z tohoto důvodu jsme to pořídili.
Notebooky mají ve skryté partition instalaci Visty, ale XP sem nikde nenašel.
Jak Microsoft předpokládá, že se máme chovat?

Kde sehnat medium bych asi vyřešil, ale kde licenční číslo na Win XP Pro?

Díky za odpovědi možná stupidního otazu.
Will

Tak ve finále vyřešeno. Chce to jen číst pořádně návod k booku.
Ve skryté partition jsou sice jen Visty, ale součástí dodávky je Recovery DVD, které obsahuje instalaci XP Pro přes něj to lze změnit novou instalací. Na poprvé vyřešeno.
Považujte za uzavřené. Díky

V podstatě je to tak že nějaké číslo na XP Prof bys měl mít ve firmě na nějakém jiném stroji, aspoň tak to microsoft vysvětluje. Zákazník by si jej měl sehnat sám.

V praxi je to u nás ve firmě tak,že to číslo dáváme při vlastní instalaci downgradu jedno vlastní, k tomu vyhrazené a už je na něj udělaných tak možná 100 downgradů.

Hlavně se podívej jestli na ty ntb jsou ovladače pro XP, to bývá větší pakárna z mojeho pohledu.

/edit: otevřel sem to před obědem a zapomněl refreshnout:-)/