Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém po nainstalování ovladače na GF8500GT

Vážení,
můžete mi,prosím,někdo poradit?Nejprve moje PC sestava:GeForce8500GT,zákl.deska K9N6GM(MCP61),proc.AMD Athlon 5000+ 64X,2,61Mhz,2gb RAM,int.zvuk.karta,HDD 160gb,Win XP Home edition SP3.
Můj problám je v tom,že mi ve hrách(pouze ve hrách!):
-vypadává zvuk,
-zvuk není synchronní s obrazem,
-framerate jede stylem"normálně-zpomaleně-normálně-zpomaleně..."po řád dokola v pravidelných intervalech.
Tento problém nastal až poté,co jsem si nainstaloval nejnovější ovladač na graf.kartu(181.22).Tento ovladač měl zvyšovat výkon ve hrách,jenže výsledek je přesně opačný!:-|!(Poslední ovladače na zákl.desku a na zvukovku mám).
Teď už vím,že pokud něco dobře funguje,tak raději žádné nové ovladače-jenomže to už je s křížkem po funuse:-)!
Taky mi systém hlásil problémy s multimediálním adaptérem a videoadaptérem(žlutý otazník),tak jsem je,jak jsem se někde dočetl,zakázal.To by ostatně nemělo mít vliv na hry.No problém nezmizel,tak jsem je zase povolil.
Ještě hry,v kterých se vyskytuje můj problém:Bioshock,Psychonauts,Flatout2-ale to jen tak na okraj,protože před instalací nejn.ovladače jelo vše v pohodě.

Takže jestli někdo můžete poradit,budu moc rád.

Děkuji:-)

Tak jsem to nakonec vyřešil-podařilo se mi nainstalovat starší ovladač(i když ne každý ze seznamu nainstalovat šel!)a už to šlape jako dřív.:-D!!!Děkuju všem za rady a pro oatatní z vás,kteří budete chtít nainstalovat nové ovladače...pokud vše funguje bez chyb tak jak má,tak to raději nedělejte.Taková je alespoň moje zkušenost!:!:

Díky!