Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problemy s jasem atp.

Ahoj, dnes rano jsem pustil pocitac a kdyz nabehla plocha, tak vypadal, jako kdyby si nekdo hral s tlacitkama u jasu atp. na monitoru (strasne svetla plocha a vsechno, co jede v okne, malym rozlisenim to neni). Potom me napadlo, ze by mohl byt monitor vysviceny, je uz docela stary, ale to jsem nakonec taky zamitnul, protoze kdyz spustim nejakou hru, nebo program, ktery pracuje ve full screenu, tak se monitor chova uplne normalne. Kdyz pc spustim v nouzovem rezimu, tak se plocha a vsechno chova taky uplne normalne. Uz to docela stve, protoze kdyz mam na netu cist neco delsiho, tak z toho docela boli oci.. ::). Predem diky za rady :-)

asi by si to mal sfotiť fotoaparátom, pretože ten screenshot mi pripadá úplne v pohode.
Je možné že nejak zablblo nastavenie jasu a kontrastu v ovládačoch grafiky. Nepozeral si nastavenia tam?