Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Search

Dobrý den, tohle je můj druhý dotaz, nainstaloval jsem si aktualizaci Windows Search z Microsoft Update a tohle změnilo výchozí nastavení toho, že když kliknu na Start a potom na Hledat, tak se spustí Windows Search, ale rád bych, aby se normálně spustil průvodce hledáním a ne tahle aplikace. Pokud by to šlo nějak od sebe 'oddělit', byl bych moc rád. Využil bych rád obě aplikace.
Děkuji

jak mas spustene to windows search, tak na levo mas ruzne kolonky, jako odesilatel autor atd. tak tam staci jit uplne nakonec a je tam chcete-li pouzit pruvodce vyhledavanim ... tak na to klikni a mas to, jak to bylo drive