Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na PC hry

dobry den.mohli byste mi poradit proc se mi trebna sekaji na PC hry, kdyz ta sestava splnuje pozadavky? dá se to nejak patchnout?? popripade jak a kde, dekuji prede zaradu

Tak na solidní vzhled GTA4 potřebuješ vysoce taktované čtyřjádro, grafiku aspoň nVIDIA 280 a minimálně 4G RAM (na 64bit systému). Jsi-li maximalista, tak to čtyřjádro by mělo být nataktováno aspoň na 4GHz, grafická karta raději 295 s 2 GB VRAM a systémová RAM aspoň 6GB. Od věci by taky nebyly dva Raptory v RAID 0. Pak ti GTA4 pojede v 1280*1024 opravdu na max. Bez antialiasingu, který R* neimplementovali :-/ S pitomou kamerou za autem, která při zatáčení zůstane někde za rohem...

]:(

JO NAINSTALOVAL?? A CO DAL?? NEDA SE TO NEJAK PATCHNOUT???POPRIPADE JAK?

ak stale hovoris o GTA4, tak to ti pojde sekavo navzdy, pokym nekupis novy PC s poriadnym CPU (minimalne 4-jadro) a grafikou (minimalne geforce gtx 260, alebo ekvivalent od ATI). potom to pojde lepsie, ale na maximalne detaily aj tak zabudni. a preco? lebo ta hra je prasacky optimalizovana sracka. skratka to dodrbali jej programatori, ked to prerabali z konzoly na PC. a ty to nijak nezmenis.