Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalování + načítání

Prosím o radu mám takový problém...
Když si vyložím prázdné CD do počítače začne se točit "škrtne" zastaví, a takhle to jde něokikrát za sebou ale nenačte se a když chci vypálit pc oznámí že nemám vložený disk.
S prázdným DVD je to dobrý to se načte, ale AUDIO (jako cd) se na to nevypalí ale videa jo.
Ani originální DVD se mi nenačtou.

Poraďte prosím

Tímhle vyloučíme viry a spyware:
Vyzkoušej si stáhnout nějakou Live verzi Linuxu(např. http://download.fedoraproject.org/pub/fedora/linux /releases/10/Live/i686/F10-i686-Live.iso), vypal si ji jako obraz (nesmí to být vypálen jediný soubor!), přepni v BIOSu bootování na CD(pokud není), na monitoru se zobrazí bootovací nabídka, vyber první položku(boot live cd tam asi bude napsáno) a pokud ti po chvilce naběhne systém, kde budeš moct jezdit myší, mechanika je v pořádku(můžeš vysunout CD a natvrdo vypnout, v Linuxu je vypínání myslím pod položkou System a Turn off v horní liště), pokud se toto nestane, umřela mechanika. Opravovat se ji nevyplatí, lepší za míň než pětikilo koupit novou.

Jednodušší způsob: Přendat mechaniku do jiného PC a vyzkoušet :-P