Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PSP- Medal of honor:Heroes 2

Ahoj,chtěl bych se zeptat ohledně herní konzole PSP....Mám na ní hru Medal of Honor Heroes 2 a když hraju multiplayer on-line,všichni tam používají cheaty....střelí do mě tou nejslabší zbraní a je po mě,zato já do něj musím střelit nejmíň 20 aby jsem ho zabil,ale obvykle to nestihnu protože on vystřelí jednou a je po mě. nebo běhají 100x rychleji než já a mají nekonečno granátů....cheaty jsem už asi našel ale nevím,jak je na PSPčku v multiplaeru použít....rsp. kam je napsat....nevíte někdo jak na to? děkuji předem za odpověď. M

A preco hrajes cez siet s podvodnikmi? To ta bavi ked je ta hra taka hovadina ako pises? Mna by to teda urcite nebavilo.

Cheaty zavisia vzdy od konkretnej hry, je to na fantazii programatora ze akym sposobom sa zadavaju, takze by si to mal mat napisane podrobne u tych cheatov, ze co presne mas robit. Hladaj si viac info, google.com.
Ja uz hry moc nehram ale zvycajne sa myslim pise (macka sekvencia klaves) pocas hrania hry alebo pocas Pause apod, prip. moze byt ze sa nejak ta hra da opatchovat (modifikovat .exe subor apod.) aby mal nieco nekonecne...