Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hezká mašinka...

show_item.php no ta platba predem, moc tomu neverim...
watch nejake info video
http://www.dealextreme.com/products.dx/category.51 1

na strance dole jsou veskere informace, musim ale uznat ze ac Cinska napodobenina nebo cokoliv jineho, vypada to prinejmensim velmi zajimave a cena je lakava.:-):beer:

Ted sem kecal s kolegou po ICQ a jeho znamy na tom delaextreme.com objednaval nejake veci a vse pry bez problemu a postovneho, no nekupte to!!

Ako tak pozerám na to logo tak mám pocit že Vlastimil W. zo Živě a Sony založili spoločný podnik :-)