Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GPS modul pro PC

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Mám notebook a na něm nainstalovaný GPS program (IGO 2008 pro PC) a nyní bych chtěl, aby mi ukazoval trasu. Zjistil jsem si že motřebuji jakýsi GPS modul, ale nevím co to je a nevím ani jak to funguje. Potřeboval bych poradit a trochu i vysvětlit jaký modul si mám k notebooku pořídit aby mi to ukazovalo trasu. Předem moc děkuji za vaše odpovědi.

V podstatě se jedná o zařízení, které Ti přinese informace ze satelitů do notebook. Vysvětlovat jeho funkci by bylo na dlouho a jsou tady povolanější.

Já osobně mám tohle. Je to miniaturní, má to dlouhou výdrž a dá se to nosit i na krku.

Praktických zkušeností s tím moc nemám, protože mám navigaci zabudovanou v autě a další v mobilu. Jednorázově jsem tu klíčenku vyzkoušel na notebooku s PC Navigatorem a fungovala bez problémů.