Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problikávání monitoru po startu windowsu

Čaute všichni, nevím čím to je, ale ještě nedávno bylo vše OK, když zapnu PC, zvolím účet, naběhne plocha, 2x problikne černá obrazovka, objeví se zase plocha a ještě jednou problikne černá a potom plocha už zůstane jak má být. Vůbec nevím co to dělá, co za to může. Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače grafiky, pořád stejné. Díky

ne. Ale mozes mat rozosrate Win (zalohovat data a skusit kompletnu obnovu OS), alebo mas zapnuty nejaky dualview klonovanie na externy display/TV apod (skontrolovat nastavenia v ovladacoch grafiky).
P.S. alebo mas nainstalenu nejaku dodatocnu utilitu co sa do toho sere (nejaku overclocking utilitu alebo utilitu ktora nieco robi so zobrazenim, rozlisenim, janeviemcim).

pán je nervák :-D dualview jsem hledal v nastavení grafiky a nenanšel jsem, co se týče údržby vždycky po čase udělám defragmentaci, projedu to avastem a vyčistím registry pomocí reg clenaeru :-)

edit: už jsem tě pochopil, druhý monitor mám neaktivní, aspon se tak tváří

reg clenaeru

A jsme na 99% asi doma. Tyhle superultramegarurbočističe registrů tak maximálně vymažou to, co nemají, nikdy za život jsem registry těmito programy nečistil (mno jednou, ale jiným programem) a Windows mi sloužily cca 4 roky bez přeinstalace, ani nemluvě o Win2k Pro, ty jely 5 let, než odešla základní deska :-)

ne, chyba mezi klávesnicí a židlí byla u toho, komu ...

naběhne plocha, 2x problikne černá obrazovka, objeví se zase plocha a ještě jednou problikne černá a potom plocha

když klikáš na nějaký cleaner, o kterém nevíš co a proč vlastně čistí, pak by ti u pc stačila klávesnice se 4 barevnými tlačítky - každé prostě bude "něco" dělat.