Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI RG60SE IP problém

Mám problém s týmto routerom. Akýmsi spôsobom sa mi podarilo zmeniť IP adresu tohto routra a nevie na akú. Nemôžem sa do neho dostať. Neviete niekto poradiť ako sa dá zistiť tá IP adresa? Alebo ako sa dá resetnúť aby sa dostal do výrobného nastavenia. Reset tlačítko čo je na ňom mi akosi nejde už od výroby.. Dík za každú radu.

Reset to factory Default
There are 2 methods to reset to default.

* Restore with RESET button
First, turn off the router and press the RESET button in. And then, power on the router and push the RESET button down until the M1 and or M2 LED (or Status LED) start flashing, then remove the finger. If LED flashes about 8 times, the RESTORE process is completed. However, if LED flashes 2 times, repeat.

* 2. Restore directly when the router power on First, push the RESET button about 5 seconds (M1 will start flashing about 5 times), remove the finger
. The RESTORE process is completed.

viz manuál...

Start -> cmd -> ipconfig /all....tam si najdes svoji IP adresu, kterou v zapeti vlozis do prohlizece (jako kdyby si chtel jit na nejakou stranku, jen tam bude misto www adresy tvoje IP adresa, kterou uz sis zjistil).Bude to po tobe chtit jmeno/heslo, jestli sis to nemenil, tak by to mohlo byt admin/admin. Tak se dostanes do nastaveni routeru... .