Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak mam oscanovat nejaky text?

zadrec .....jak mam oscanovat nejaky text . jakoze normal text oscanovat do PC,?? je na t nejakym programem bo cim?? na CD od tiskarny sem to nenasel..predem diky moc za radu....(kdyztak napiste popripade kde ten prohram stahnout na netu...dikec...)....
Změna předmětu, původně: tiskarna (karel)

"Akoze" normalny text? Chcete to naskenovat ako obrazok ci ako text? Ak ako obrazok, tak to podporuje kde ktory obrazkovy editor alebo trebars aj Word. Ak chcete mat text vo textovej editovatelnej forme, musite siahnut po OCR programe. Bezkonkurencne najlepsi je Abbyy Fine Reader, ale je plateny.

Ahoj. Máš-li tiskárnu se skenerem(v tom případě máš už program na skenování v PC), postupuj takto: klikni na - tento počítač-klikni na program skenování-v nabídkovém okně vyber kam chceš skenovat(WORD)-v dalším okně zaškrtni co chceš skenovat(text černobílý)-klik na skenovat. A máš to. Text skenuj výhradně do Wordu. Já to tak dělám a nemám problém. Přeji hodně štěstí.:-)