Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem selhání systému.

Předem upozorňuji že jsem jen běžný uživatel: Ted ale k věci. Už asi dva dny mě trápí,opakované selhání sytému asi tak dvakrát za den a pak úplné znehybnění systému,tedy že během normální práce nemůžu pohybovat myší, zmizí kurzor ap.Jednoduše se všechno zasekne..Pak člověk musí natvrdo vypnout comp,čož by nemělo být..Nevíte někdo čím to může být a jak se proti tomu bránit? Vím že mě zlobila také myš,která se jakoby vypla..Díky moc

Na pricine moze byt milion veci, vadna pamat, cpu, zly zdroj, zakladna doska, prehrievanie cpu, gk - obecne vadny nejaky hw kus, pripadne sw zalezitost - chyba v ovladaci, virus, spyware a pod., tazko takto radit.

Nie neni univerzalna rada. To si si predstavoval ze povies nejake zaklinadlo a PC sa zas rozbehne?
Ked to zastane tak uz s tym neurobis nic, musi sa najst pricina zastavenia a odstranit. Pricin to moze mat milion takze napr. testovat RAM (goldmemory.cz), BIOS skontrolovat ci neni nieco pretaktovane, napatie RAM v BIOSe, kontrolovat teploty (speedfan apod) + zatazit PC (orthos atd), skusit nainstalovat Win nacisto, spravne ovladace, prescanovat na viry (napr. superantispyware) atd.

Inac ked to zacalo pred 2dnami (predtym to slo ok? Ako dlho?) tak by si mal zacat uvazovat o tom co nezvycajne sa stalo s PC pred 2dnami. Nevypisalo to pred 2dnami po zapnuti nejaky error? Neinstaloval si pred 2dnami nieco? (hlavne nejaky zavireny nelegal SW apod) Neodinstaloval si pred 2dnami nieco? Nespustal si nahodou pred 2dnami nejake supercistiace utility? apod.
Ked bol nejaky problem s mysou (ze blbla len mys a nie cele PC) tak skus par dni pouzivat inu mys.