Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém ze SW

Chci nainstalovat adobe illustration cs3 ae při instalaci to chce abych vložil CD....... Skoušel sem dám všechno do .iso ae nejde.. PROSÍM PORADTE CO MÁM DĚLAT.

Ne. Standardny postup je kupis si software, dostanes krabicu s CD. Strcis CD do PC, kliknes na "ano suhlasim s podmienkami s ktorymi v skutocnosti vobec nesuhlasim ale uz ked som za to vyvalil tolko prachov tak co uz" a potom kliknes na "Dalsi", a software sa korektne nainstaluje. Koniec standardneho postupu.

Ked ma .iso tak nech sa ide pytat toho od koho ma to .iso. Vyrobca to urcite neni a tato poradna odmieta podporovat nelegalne zaobstaravanie SW.