Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude stačit procesor na grafiku?

Zdravím. Mám v úmyslu pořídit g. kartu ati radeon HD 4830 512 mb. Moje sestava se skládá z procesoru AMD athlon x2 4000+ 2.1 ghz a 2 gb ram. Bude to procesor brzdit? Když jej taktnu na 2.8 ghz (odzkoušeno), bude už stačit? Díky

Neměl by být problém, pokud to taktneš tak už vůbec. 4000+ není žádná špička už, ale na HD 4830 by to v poho mělo stačit. Spíše záleží na základní desce jestli má PCIe 2.0, protože pokud ne, tak se nevyužije naprosté maximum, ale není to až tak velká brzda.