Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky procesor od Intelu

Ahoj chci se zeptat jaký byjste mi doporučili procesor od Intelu.

Moje základní deska
Gigabyte 945p-DS3 /S3 for Intel core 2 ,extreme dual core 2
Socket 775
FSB 533,800,1066 Mhz
4× Sata
4× DDR2

Ramky 2048Mb
Vga Ati radeon X1600Pro 256Mb

Popřípadě i doporucit nějaky větráček ktomu.

Dík.. V intelackých procesorech se nevyznám, chci to abych mohl hrát novějši hry, protože muj stary Procesore Pentium 4 3,2Ghz uz nejak nestiha..

Ja by som naopak zvolil pre hry AMD procesor.
- slabsi vykon procesoru je vyvazeny nizsou cenou
- dosky od amd su odladene pre spolupracu s grafickymi kartami ati
- mainstream v grafikach myslim patri momentalne prave ati
- usetrene peniaze za dosku+procesor by som vrazil do lepsej grafiky
- pre vacsinu hier je dolezite v mainstreamovych rozliseniach 1280-1650 prave vykon grafiky a nie
procesora)
- taktovaci potencial by som si nevsimal, je to rizikova operacie a za tych par percent navyse to nestoji...skor premyslaj nad kupou chladica na grafiku lebo VSETKY dnes predavane vykonne grafiky na moj vkus neuveritelne hucia

To, ze je amd lepsie na hry je sprava este z dob P4 ked to bola naozaj pravda.

No a já to P4 ještě mám:-)

Nejspiš bych grafickou kartu koupil zase Ati radeon sem sni spokojen
A co se tyče základních desek tak mám v oblibě Gigabyte.. ale tak to uz je kazdeho vec.

No kdovi Jestli radsi nekupim celý nový pC a tento rozprodam na soucastky na aukru.