Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paměti RAM

Mám v PC RAM paměti Kingston 2x1 Gb ,DDR 2, 667 Mhz, je možné k nim přidat ještě 2 RAMky A - Data 512 Mb, DDR 2, 667 MHz ( dostal jsem je zadarmo ), budou spolu spolupracovat bez problémů ? Navíc nevím, jestli to není zbytečné. Základní deska má 4 sloty DDR 2 ,OS XP Home.

Je to mozne pridat, a ci to bude pracovat bezproblemu to zavisi od inych specialnych faktorov ktore sa ani nesnaz chapat :-) Malo by to fungovat. Odporucam preistotu po instalovani RAM nabootovat CD vytvorene z www.goldmemory.cz a testovat par hodin, ma byt 0 errors samozrejme.

Ci je to zbytecne zavisi od toho co na tom PC robis, ale ked ich mas zadarmo tak ich tam strc a budes mat viac RAM, ked bude potreba.

To zavisi od konkretnej situacie (od dosky a konkretnych RAM modulov, napr. moduly DDR2 nad 800 zvycajne potrebuju vyssie napatie, niekedy to nastavi BIOS automaticky ale nespoliehal by som sa na to, a tam potom moze nastavat aj problem s kombinaciou roznych modulov, u 667 a nizsich by som sa toho nebal). Pokial sa zapaja do modu dualchannel tak je treba si pozriet manual k doske ze do ktorych slotov sa strkaju rovnake moduly.