Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Modem Huawei EchoLife HG520i

Dobrý den. Pořídil jsem si internet od O2 (akce 8MB za 500,-) a dostal jsem k němu tento modem. Chtěl bych vědět, jestli je lepší modem na noc vypínat a nebo jestli ho mám nechat běžet pořád. Jeden kamarád mi říkal, že je lepší ho na noc vypnout, ale druhej zase že je to jedno, ať ho vůbec nevypínám. Poraďte mi někdo prosím, nerad bych modemu nějak uškodil. Předem děkuji za rady.

Lock. Dotazy na nefunkčnost ICQ se tohoto tématu opravdu netýkají. (touchwood)

původní dotaz byl zda modem na noc vypínat/ne
tak co máš za stejný problém, že k tomu řešíš firewall, co ti vlastně nejde? připojit více pc? odkaz je výše, nebo rovnou na stránkách o2 u toho modemu.
nejde ti nastavení toho modemu? a dostaneš se vůbec do jeho rozhraní?
nebo ti nejde internet ani s dhcp nastavením? a antivirové supermegabalíky-internetové brány máš jaké?

Jde mi všechno kromě odeslání souborů přes ICQ, přijímat je můžu bez problémů. Tuším i podle odkazu to tak vypadá, že chyba bude v portech, protože používáme dva počítače na jednom routeru, ale zas tak dobře anglicky neumim, takže si moc rady nevim