Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojení TV a PC

Mám TV Panasonic 42" px 80 ( hd ready ), v PC mám GF 8800gts, Windows vista a ovladače 180,48. Nedaří se mi propojit a korektně zobrazit obraz z PC na TV. V ovladacím panelu NVIDIA mám nastavené rozlišení primárního PC monitoru na 1920x1200 a TV Panasonic 1024x768. Propojené mám z PC redukce DVI-HDMI a dále do TV HDMI kabelem. Při zobrazení HDMI výstupu na TV se zobrazí pouze výřez plochy bez jakýchkoli ikon. Když nastavím TV jako primární nemůžu nic dělat na PC a na TV se zobrazí i ikony, ale jakákoli činnost ( otevřené okna tam již nejsou a ani pohyb myší ). V ovládacím panelu je napsáno, že přetažením jedné ikony přes druhou dojde ke klonování obrazu ( zobrazení jak na PC tak na TV ), ikony monitorů však přetáhnout přes sebe nejdou. Mohu pouze volit při kliknutí pravým tlačítkem myši na ikonu monitoru 1. primární, 2. identifikovat. V položce připojení mám HDMI 1080p. Prosím o radu, eventuelně odkaz nastavení na obrázku. Děkuji.

Ja osobne mam XP a TV vedla PC, riesim to tak ze pouzivam rozsirenie plochy (nie klonovanie) to mi pride ako omnoho lepsie (aj to s mojimi nvidia ovladacmi funguje lepsie), okno s filmom pretiahnem na druhy monitor (nemusi byt uplne, moze trochu (10%) trcat aj na tvoj monitor aby si ho vedel potom pretiahnut nazad, ked mas TV v inej miestnosti), a potom staci prepnut prehravac na fullscreen (u WMP Alt-Enter) a mam na TV film vo fullscreene (pretoze vacsia cast okna prehravaca je na TV tak fullscreen zapne na TV).
Skus aj tento postup. Ono klonovanie ked kazdy monitor ma ine rozlisenie (monitor versus TV) nejak moc dobre nejde u nvidie (naviem ako u ATI ale predpokladam ze aj tam je to problem), aj preto pouzivam radsej rozsirenie plochy ako klonovanie.

Nezlob se, že se ptám, jsem v tomhle laik. Co znamená to rozšíření plochy? Tím přetáhnutím okna s filmem myslíš, že ho chytím a přesunu jakoby mimo můj vlastní monitor a to okno by se mi mělo objevit na TV? Stávající monitor u PC zůstává stále jako primární? Díky za rady.

ano. ved to mas napisane na tim microsoft helpe som ti to uz sem daval
http://windowshelp.microsoft.com/Windows/cs-CZ/Hel p/c90105a0-57c1-4f0e-b095-b5ed1de8fc431029.mspx
Rozsirena plocha na 2 monitory. polovicu mas na svojom a polovicu na druhom monitore. Primarny ostava ten tvoj.

Ale myslim ze najprv musis poriesit to rozlisenie, 1080p bude podla mna na ten TV moc vela, ked to je 1024x768 TV. Skus ale to rozsirenie plochy a potom hladaj nastavenia rozlisenia pre ten TV a nastav 1024x768