Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude stačit muj CPU na Grafiku?

Mám cpu AMD Athlon 6000+ @ 3200mhz,chtěl bych vědet jestli mi postačí na GTX 285.Jestli ji nakrmí tak aby nestrácela na výkonu.Pokud ne,jaka bude asi ztráta v %...Ram je 4 GB a-data EE 800.Desku již mám se slotem 2.0.PS s CPU více nedostanu aby byl v maximální záteži v dobrých teplotách,mohl bych zkusit jeste jit po jednom MHZ nahoru,ale nerad bych ho nejak hnal do totálního maxima....

Myslim ze ten procesor tu grafiku nebude nijak vyrazne brzdit. Zalezi samozrejme take jak v kterych hrach, nektere procesor nevyuzivaji prakticky vubec, jine (vetsinou strategie) ho zase zatizi dost. Ale ten procesor neni tak spatny, pracovni frekvence je vysoka, takze si myslim, ze to nebude problem.