Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přípona eml

Ahojky, tady začátečnice, nejde soubor s příponou eml otevřít nějak rychleji. Musím nejdříve otevřít v outlook a pak otevřít v uloženy soubor v pc. Zdá se mi to dost složitý. Díky za info. Peťa

TAK JINAK. Mám mozzilu. Přijde mail s příponou eml, musím ho otevřít přes outlook, kde se uloží jako pps. Pak když chci otevřít, to pps musím nejdříve uložit do počítače a pak tepve z počítače otevřít. ...........dost složitý dle mně otvírání.

Kde ti prijde mail s priponou eml ??? Nechces sem vlozit obrazok toho emailu s eml? Ked kliknes pravym na subor eml tak co ti vybehne za menu? Co sa stane ked kliknes lavym? Vybehne nejake okno kde sa ta na nieco pyta? Mas mozillu firefox alebo co?

Inac staznosti smeruj tomu kto ti taky dementny maily poslal, nech ti posiela to .pps normalne ako prilohu, a nie .eml subor. Eml subor musis otvorit v outlooku, inac z neho nevycitas ze co tam bolo (je to kompletna emailova sprava z outlooku). Pokial nema odosielatel IQ<10 tak to nabuduce zvladne lepsie a posle len .pps ako prilohu :)

Jo to mi také chodí ty přeposílané 100x. E-mail, v něm je jako příloha e-mail, v něm je jako příloha e-mail, v něm je jako příloha e-mail...ještě tak 5x... a v tom je příloha PPS čtyři svíčky a rozešli celému světu dál. :-)
Naštěstí v The bat jsou jen záložky těch vnořených e-mailů, ale je to jako matrjoška - tzv. mailjoška.