Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poškozené cd s hrou

ahoj všichni, můžete mi poradit? kiksnul mi nedávno pc s vloženým cd se hrou, musel jsem restartovat celý Windowsy, nic jinýho mi s pc nešlo udělat, nereagovalo. Asi tím se poškodilo cd se hrou, která nyní nejde znova nainstalovat (reinstalací jsem přišel o nezálohovaná data), když se začne hra instalovat, tak u 5% se sekne a dál to nejde, zkoušel jsem instalaci i na jiném pc, ale výsledek stejný ]:( Nemáte na to někdo nějakej metr, nebo už do toho kopnu :-D

originalne CD je vzdy lisovane a to sa NEDA poskodit v mechanike ani vo vypalovacke. Takze si skus pohladat to original CD.
Inac ani "padnutie PC" by nemalo sposobit poskodenie aj keby to bolo palene a vo vypalovacke. Takze bud to mas blbo vypalene uz od zaciatku alebo sa to stalo vadne casom (smejd medium) alebo to nevies uz jakymi cachrami sa ten tvoj paleny nezmysel ma instalovat.

Instalacia nelegalneho SW sa na tejto poradni nepodporuje, hore si klikni na pravidla. Takze lock?

originalne CD je vzdy lisovane a to sa NEDA poskodit v mechanike ani vo vypalovacke.

heeej? a o mechanikach, ktore ti pustia medium este ked sa toci na suflik a az potom vysunu si nepocul? takto sa dopracujes k elegantnym skrabancom ktore su rpesne nad stopami s datami a toto nijaka mechanika uz nepreluska...